Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Регламента Министерства юстиции Украины

Минюст
Приказ, Регламент от 07.11.2007 № 1053/5
Утратил силу

МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 7 листопада 2007 року N 1053/5

Про затвердження Регламенту Міністерства юстиції України

Із змінами і доповненнями, внесеними
 наказом Міністерства юстиції України
 від 6 травня 2008 року N 737/5

Наказ втратив чинність
(згідно з наказом Міністерства юстиції України
від 31 серпня 2011 року N 2049/5)

На виконання пункту 2 постанови Кабінету Міністрів України від 19 вересня 2007 року N 1143 "Про затвердження Типового регламенту центрального органу виконавчої влади" та з метою подальшого удосконалення роботи Міністерства юстиції України, пов'язаної з виконанням його повноважень, підвищення особистої відповідальності працівників центрального апарату за виконання покладених на них завдань наказую:

1. Затвердити Регламент Міністерства юстиції України (далі - Регламент), що додається.

2. Першому заступнику та заступникам Міністра, Урядовому уповноваженому у справах Європейського суду з прав людини, керівникам структурних підрозділів центрального апарату Міністерства юстиції України забезпечити неухильне виконання положень Регламенту.

3. Урядовому уповноваженому у справах Європейського суду з прав людини, керівникам структурних підрозділів центрального апарату Міністерства юстиції України ознайомити з текстом Регламенту працівників для постійного його використання і керівництва в роботі.

4. Контроль за виконанням наказу покласти на першого заступника Міністра.

 

Міністр 

О. Лавринович 

 

РЕГЛАМЕНТ
Міністерства юстиції України

I. Загальні положення

1. Цей Регламент встановлює порядок організації діяльності Міністерства юстиції України (далі - Мін'юст), пов'язаної із здійсненням його повноважень.

Мін'юст є центральним органом виконавчої влади, діяльність якого спрямовується і координується Кабінетом Міністрів України.

Мін'юст є головним органом у системі центральних органів виконавчої влади із забезпечення реалізації державної правової політики.

Завдання та повноваження Мін'юсту визначені Положенням про Міністерство юстиції України, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 14 листопада 2006 року N 1577 "Про затвердження Положення про Міністерство юстиції України" (Офіційний вісник України, 2006 р., N 45, ст. 3020).

2. Мін'юст спрямовує свою діяльність на виконання Конституції і законів України, актів Президента України і постанов Верховної Ради України, прийнятих відповідно до Конституції та законів України, актів Кабінету Міністрів України, Програми діяльності Кабінету Міністрів України, інших актів законодавства.

3. Мін'юст у межах своїх повноважень на основі та на виконання актів законодавства видає накази, організовує і контролює їх виконання, а в разі потреби видає разом з іншими органами виконавчої влади спільні акти.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос