Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О мерах по преодолению демографического кризиса и развитию трудоресурсного потенциала Украины

Совет национальной безопасности и обороны Украины
Решение от 19.09.2007
Утратил силу

РАДА НАЦІОНАЛЬНОЇ БЕЗПЕКИ І ОБОРОНИ УКРАЇНИ

РІШЕННЯ

від 19 вересня 2007 року

Про заходи щодо подолання демографічної кризи та розвитку трудоресурсного потенціалу України

Рішення введено в дію
 Указом Президента України
 від 19 вересня 2007 року N 895/2007

Рішення скасовано
(згідно з рішенням Ради національної безпеки і оборони України
 від 28 квітня 2014 року)

Розглянувши питання демографічної ситуації та розвитку трудоресурсного потенціалу, Рада національної безпеки і оборони України характеризує їх стан як критичний та такий, що загрожує національній безпеці держави.

Кризові процеси в економіці протягом 90-х років, істотне скорочення валового внутрішнього продукту, зниження інвестиційної та інноваційної активності і науково-технічного потенціалу, ослаблення державного регулювання і контролю у сфері економіки, нестабільність правових механізмів, ускладнення соціального забезпечення та соціального захисту громадян спричинили в Україні процеси депопуляції, негативно вплинули на стан здоров'я людей, кількісні та якісні демографічні показники, створивши передумови для демографічної кризи.

В Україні відбувається старіння робочої сили. Не забезпечено раціональної структури зайнятості та відповідності ринку освітніх послуг потребам економіки. Міграційні процеси стають усе більше неконтрольованими. Нестабільно функціонує система життєзабезпечення населення. Низька ціна робочої сили обмежує можливості відтворення та продуктивного розвитку трудових ресурсів.

Опрос