Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О проведении в 2007 г. августовских конференций педагогических работников общеобразовательных учебных заведений

Министерство образования и науки
Письмо от 13.06.2007 № 1/9-365

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 13.06.2007 р. N 1/9-365

Про проведення у 2007 р. серпневих конференцій педагогічних працівників загальноосвітніх навчальних закладів

З метою визначення оптимальних шляхів реалізації пріоритетних напрямів розвитку освіти та якісної підготовки до 2007/08 навчального року Міністерство освіти і науки України рекомендує провести 20 - 31 серпня обласні серпневі педагогічні конференції. Порядок організації і форми їх роботи визначаються відповідними органами управління освітою за погодженням з місцевими органами виконавчої влади та самоврядування з урахуванням місцевих умов і можливостей. До участі у конференціях доцільно запросити депутатів різних рівнів, представників органів виконавчої влади та самоврядування, піклувальних рад, громадськості, засобів масової інформації.

На серпневих педагогічних конференціях пропонується проаналізувати результати діяльності навчальних закладів за 2006/07 навчальний рік з питань практичної реалізації основних положень Національної доктрини розвитку освіти, Програми діяльності Кабінету Міністрів України, Указу Президента України "Про невідкладні заходи щодо забезпечення функціонування та розвитку освіти в Україні" тощо та визначити основні завдання і напрями роботи педагогічних колективів у новому навчальному році.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос