Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Заявление Антикризисной коалиции в Верховной Раде Украины пятого созыва

ВР Украины
Заявление от 23.03.2007

ЗАЯВА
Антикризової коаліції у Верховній Раді України п'ятого скликання

Київ, 23 березня 2007 року

Шановні співвітчизники!
Шановні колеги!

Ми, народні депутати України - члени Антикризової коаліції депутатських фракцій у Верховній Раді України п'ятого скликання, заявляємо про перехід на якісно новий рівень своєї діяльності.

Нами пройдено непростий шлях від невідкладних антикризових дій до вироблення стратегії глибоких соціально-економічних реформ в Україні. Створення в парламенті Антикризової коаліції стало єдиним і реальним фактором подолання гострої політичної та економічної кризи, яку переживало наше суспільство після президентських 2004-го та парламентських 2006 року виборів.

Антикризовій коаліції вдалося сформувати професійний та відповідальний уряд, який продемонстрував рішучі прагматичні кроки на шляху подолання негативних явищ, не допустивши скочування країни в хаос і втрати керованості розвитком держави. Нам удалося запровадити реальний механізм соціального захисту громадян, підвищення мінімальної заробітної плати та пенсій, розв'язати ряд інших питань.

Сьогодні перед нами стоїть не менш важливе завдання - забезпечити стабільне економічне зростання, яке дасть можливість здійснювати результативну соціальну політику. Це вимагає переходу від питань тактичного характеру та подолання успадкованих проблем до вироблення та реалізації стратегічних цілей і пріоритетів державної політики, покликаних підвищити добробут народу та консолідувати з цією метою усі гілки влади.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос