Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О порядке окончания учебного года и проведения государственных квалификационной и итоговой аттестаций в профессионально-технических учебных заведениях в 2006/2007 учебном году

Министерство образования и науки
Письмо от 31.01.2007 № 1/9-46

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 31.01.2007 р. N 1/9-46

Про порядок закінчення навчального року і проведення державних кваліфікаційної та підсумкової атестацій у професійно-технічних навчальних закладах у 2006/2007 навчальному році

Міністерство освіти і науки України повідомляє, що закінчення 2006/2007 навчального року і проведення державних кваліфікаційної та підсумкової атестацій учнів професійно-технічних навчальних закладів визначені робочими навчальними планами підготовки робітничих кадрів, Положенням про державну підсумкову атестацію учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти (наказ Міністерства освіти і науки України від 14.12.2000 р. N 588), листом Міністерства освіти і науки України від 09.01.2007 р. N 1/9-1 "Про порядок закінчення навчального року та проведення державної підсумкової атестації у загальноосвітніх навчальних закладах у 2005/2006 навчальному році" (пункт III), Положенням про організацію навчально-виробничого процесу в професійно-технічних навчальних закладах (наказ Міністерства освіти і науки України від 30.05.2006 N 419), Положенням про порядок кваліфікаційної атестації та присвоєння кваліфікації особам, які здобувають професійно-технічну освіту (наказ Міністерства праці та соціальної політики України і Міністерства освіти України від 31.12.98 N 201/469).

I. Державна підсумкова атестація із загальноосвітніх предметів

Державна підсумкова атестація учнів, які одержують повну загальну середню освіту в професійно-технічних навчальних закладах, проводитиметься у терміни, передбачені робочими навчальними планами з п'яти предметів: української мови письмово (переказ із творчим завданням), історії України - обов'язково, одного професійно спрямованого предмета відповідно до обраної професії та двох предметів за вибором учнів.

У професійно-технічних навчальних закладах (групах) з навчанням мовами національних меншин за рішенням Міністерства освіти і науки Автономної Республіки Крим, управлінь освіти і науки обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій може проводитися державна підсумкова атестація з мови навчання у формі переказу з творчим завданням.

На виконання завдання з мови навчання відводиться 4 астрономічні години. Відлік часу розпочинається після другого прочитання вчителем тексту переказу.

Опрос