Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Заявление Министра иностранных дел Украины Бориса Тарасюка

МИД
Заявление от 18.01.2007

МІНІСТЕРСТВО ЗАКОРДОННИХ СПРАВ УКРАЇНИ

ЗАЯВА
Міністра закордонних справ України Бориса Тарасюка

від 18 січня 2007 року

Після ухвалення 1 грудня 2006 року Верховною Радою України незаконної постанови про моє звільнення з посади Міністра закордонних справ зовнішньополітичне відомство опинилося в ситуації цілеспрямованого блокування його роботи з боку керівництва Кабінету Міністрів та окремих урядових структур.

Вперше за історію Незалежної України через незаконні вказівки з Кабінету Міністрів для Міністерства не відкрито бюджетного фінансування на поточний рік. Незважаючи на те, що Законом "Про Державний бюджет" передбачені кошти для органів дипломатичної служби, Міністерство їх досі не отримало. Відтак, Україна позбавлена можливості виконувати свої міжнародні зобов'язання, зокрема, сплачувати внески до бюджетів міжнародних організацій, відряджати дипломатів на міжнародні переговори, сплачувати рахунки за обслуговування іноземних делегацій.

Невільними заручниками цих неправомірних дій керівництва Кабінету Міністрів стали всі працівники центрального апарату Міністерства та закордонних дипломатичних установ. А це - декілька тисяч людей, які не отримують заробітної платні. Це є щонайменше аморальним, не кажучи вже про порушення їхніх конституційних прав.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос