Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об ежегодной премии Президента Украины для молодых ученых

Министерство образования и науки
Письмо от 16.01.2007 № 15/20-36

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 16.01.2007 р. N 15/20-36

Указом Президента України від 12.06.2000 N 779 (із змінами, внесеними Указами Президента України від 21.02.2001 N 104, від 24.03.2003 року N 253) започатковано щорічні премії Президента України для молодих вчених.

Щорічні премії Президента України присуджуються за видатні досягнення в галузі природничих, технічних та гуманітарних наук, які сприяють подальшому розвитку науки, суспільному прогресу.

Міністерство освіти і науки України просить до 1 лютого 2007 року подати наукові праці на здобуття щорічної премії Президента України для молодих вчених згідно з Інструкцією про порядок висунення, оформлення та представлення на здобуття щорічних премій Президента України для молодих вчених, розробленою Комітетом з Державних премій України в галузі науки і техніки.

Нижче надається витяг із зазначеної Інструкції.

На здобуття премії можуть висуватися наукові праці, опубліковані у закінченій формі не менше ніж за рік до їх висунення.

Висунення праць на здобуття премії проводиться колегією Міністерства освіти і науки України.

У конкурсі праць на здобуття премії можуть брати участь наукові працівники, докторанти, аспіранти, інженерно-технічні працівники наукових установ, організацій, вищих навчальних закладів III - IV рівнів акредитації, підпорядкованих МОН України тощо як індивідуально, так і в складі колективу претендентів.

Опрос