Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об организационных мерах по проведению мониторингового исследования качества математического образования в начальной школе

Министерство образования и науки
Приказ от 26.12.2006 № 856

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 26 грудня 2006 року N 856

Про організаційні заходи щодо проведення моніторингового дослідження якості математичної освіти у початковій школі

З метою своєчасної підготовки та якісного проведення моніторингового дослідження якості математичної освіти у початковій школі та на виконання наказу Міністра освіти і науки України від 26.12.2006 N 855 "Про проведення моніторингового дослідження якості математичної освіти у початковій школі" наказую:

1. Затвердити склад творчого колективу із розроблення завдань для проведення моніторингового дослідження якості математичної освіти у початковій школі (додаток 1).

2. Затвердити Заходи щодо організації та проведення I етапу моніторингового дослідження якості математичної освіти у початковій школі (додаток 2).

3. Відповідальність за своєчасне і організоване виконання заходів щодо проведення моніторингового дослідження якості математичної освіти у початковій школі покласти на департамент загальної середньої та дошкільної освіти (Полянський П. Б.), Міністра освіти і науки Автономної Республіки Крим, начальників управлінь освіти і науки обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій

Опрос