Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Относительно выполнения решений Европейского суда по правам человека

Департамент государственной исполнительной службы
Письмо от 24.07.2006 № 25-1/491/7

МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ
ДЕПАРТАМЕНТ ДЕРЖАВНОЇ ВИКОНАВЧОЇ СЛУЖБИ

ЛИСТ

від 24.07.2006 р. N 25-1/491/7

Щодо виконання рішень Європейського суду з прав людини

Департаментом державної виконавчої служби з метою єдиного застосування законодавства України щодо виконання рішень Європейського суду з прав людини повідомляється наступне.

Відповідно до статті 2 Закону України "Про виконання рішень та застосування практики Європейського суду з прав людини" рішення Європейського суду з прав людини є обов'язковим для виконання Україною відповідно до статті 46 Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод 1950 року.

Порядок виконання рішення визначається цим Законом, Законом України "Про виконавче провадження", іншими нормативно-правовими актами з урахуванням особливостей, що передбачені цим Законом.

Статтею 7 вказаного Закону визначено, що протягом трьох днів від дня отримання повідомлення Європейського суду про набуття рішенням статусу остаточного Орган представництва, зокрема, надсилає стягувачеві повідомлення з роз'ясненням його права подати до державної виконавчої служби заяву про виплату відшкодування, в якій мають бути зазначені реквізити банківського рахунка для перерахування коштів.

Опрос