Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении перечня школ для получения учебных компьютерных комплексов по проекту "Равный доступ к качественному образованию в Украине"

Министерство образования и науки
Перечень, Приказ от 23.10.2006 № 720

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 23 жовтня 2006 року N 720

Про затвердження переліку шкіл для отримання навчальних комп'ютерних комплексів за проектом "Рівний доступ до якісної освіти в Україні"

На підставі подань Міністерства освіти і науки АР Крим, управлінь освіти науки обласних державних адміністрацій, управління освіти і науки Севастопольської міської державної адміністрації та Державного департаменту з питань виконання покарань щодо результатів проведеного на регіональному рівні конкурсного відбору сільських шкіл та відповідно до плану впровадження проекту "Рівний доступ до якісної освіти в Україні" наказую:

1. Затвердити перелік шкіл для отримання навчальних комп'ютерних комплексів за проектом "Рівний доступ до якісної освіти в Україні" (додаток 1).

2. Директорату програм розвитку освіти провести міжнародні торги на закупівлю та поставку 500 навчальних комп'ютерних комплексів для визначених цим переліком шкіл за рахунок позики Міжнародного банку реконструкції та розвитку N 4780-UA.

3. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Міністра Огонь Ц. Г.

 

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос