Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Методических рекомендаций по вопросам бухгалтерского учета и финансовой отчетности в учреждениях Министерства юстиции Украины

Минюст
Приказ от 12.09.2006 № 74/5

МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 12 вересня 2006 року N 74/5

Про затвердження Методичних рекомендацій з питань бухгалтерського обліку і фінансової звітності в установах Міністерства юстиції України

Відповідно до Бюджетного кодексу України, Закону України "Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні" та з метою забезпечення достовірності бухгалтерського обліку, подання повної і своєчасної фінансової звітності наказую:

1. Затвердити Методичні рекомендації з питань бухгалтерського обліку і фінансової звітності в установах Міністерства юстиції України, що додаються.

2. Директору департаменту планово-фінансової діяльності, бухгалтерського обліку і звітності Которобаю С. В. довести цей наказ до відома Головного управління юстиції Міністерства юстиції в Автономній Республіці Крим, обласних, Київського та Севастопольського міських управлінь юстиції.

3. Начальникам Головного управління юстиції Міністерства юстиції в Автономній Республіці Крим, обласних, Київського та Севастопольського міських управлінь юстиції забезпечити дотримання Методичних рекомендацій з питань бухгалтерського обліку і фінансової звітності в установах Міністерства юстиції України.

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника Міністра Крупка П. М.

 

Міністр

Р. Зварич

 

Опрос