Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об основных направлениях социальной политики

Министерство аграрной политики
Приказ от 28.09.2000 № 198

МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 28 вересня 2000 року N 198

Про основні напрями соціальної політики

На виконання Указу Президента України від 24 травня 2000 року N 717 "Про основні напрями соціальної політики на період до 2004 року" та постанови Кабінету Міністрів України від 31 серпня 2000 року N 1370 "Про затвердження заходів, спрямованих на реалізацію у 2001 році Основних напрямів соціальної політики на період до 2004 року" наказую:

1. Затвердити заходи щодо реалізації Основних напрямів соціальної політики на період до 2004 року (додаються).

2. Державним департаментам, департаментам, іншим структурним підрозділам Міністерства, Міністерству агропромислового комплексу Автономної Республіки Крим, головним управлінням сільського господарства і продовольства обласних та управлінню сільського господарства і продовольства Севастопольської міської державних адміністрацій, організаціям, що входять до сфери управління Міністерства (за списком), забезпечити реалізацію зазначених заходів у встановлені строки.

3. Державним департаментам, департаментам, іншим структурним підрозділам Міністерства, організаціям, що входять до сфери управління Міністерства (за списком), щокварталу до 5 числа наступного місяця, починаючи з I кварталу 2001 року, подавати Департаменту розвитку соціальної інфраструктури сільської місцевості інформацію про хід виконання зазначених заходів.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос