Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Относительно качества учебной литературы

Министерство образования и науки
Письмо от 29.03.2006 № 1/9-189

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 29.03.2006 р. N 1/9-189

У зв'язку зі значним збільшенням кількості підручників і навчальних посібників, які видаються за рахунок спонсорів, вищих навчальних закладів, просимо керівників навчальних закладів звернути особливу увагу на якість рукописів, що надходять до Міністерства для надання відповідних грифів.

Незважаючи на те, що Міністерство освіти і науки України щороку відмовляє у наданні грифів 130 - 140 рукописам, з друку часом виходить неякісна продукція. Трапляються непоодинокі порушення установлених вимог до якості навчальної літератури, процедури попереднього розгляду у вищих навчальних закладах рукописів щодо рекомендації їх до видання, формального та неякісного рецензування, що призводить до випадків плагіату, невідповідності рукописів навчальним планам та програмам дисциплін, вимогам до навчальної літератури, що свідчить про безвідповідальність і авторів, і рецензентів, і керівництва вищого навчального закладу. Вимоги до навчальної літератури викладені в Методичних рекомендаціях щодо структури, змісту та обсягів підручників і навчальних посібників для вищих навчальних закладі, які Вам надіслані (лист Міністерства освіти і науки України від 01.08.2005 N 1/9-398) та надруковані в газеті "Освіта України", 2005 рік.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос