Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О подведении итогов Всеукраинского конкурса профессионального мастерства среди учащихся профессионально-технических учебных заведений по профессии "закройщик"

Министерство образования и науки
Приказ от 13.01.2006 № 11

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 13 січня 2006 року N 11

Про підведення підсумків Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів з професії "закрійник"

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України "Про організацію Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів з професії "закрійник" від 21.10.2005 N 611 на базі професійно-технічного училища N 36 м. Запоріжжя з 20 по 23 грудня 2005 року був проведений III (державний) етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів з професії "закрійник".

Мета конкурсу - підвищення рівня професійної підготовки та майстерності, розвиток творчої активності учнів, поглиблення та удосконалення знань і умінь з професії "закрійник". Конкурс сприяв підготовці учнів до максимальної реалізації своїх знань, вмінь та професійних навичок в умовах ринкових відносин.

У фінальній частині конкурсу взяли участь 10 команд, які складалися з 3-х учнів випускних курсів ПТНЗ з Автономної Республіки Крим, Донецької, Запорізької, Київської, Львівської, Миколаївської, Полтавської, Рівненської, Сумської і Хмельницької областей України - переможців попередніх етапів цього конкурсу.

Конкурсна програма передбачала виконання теоретичного завдання з професійно-теоретичної підготовки (21 грудня 2005 року) та демонстраційного туру (22 грудня 2005 року).

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос