Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О проведении всеукраинского открытого конкурса на лучший проект Мемориального комплекса памяти жертв голодоморов в Украине

Киевская городская государственная администрация, Министерство строительства; архитектуры и жилищно-коммунального хозяйства, Министерство культуры и туризма
Условия, Программа, Решение от 30.01.2006 № 109/28/25

КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
МІНІСТЕРСТВО КУЛЬТУРИ І ТУРИЗМУ УКРАЇНИ
МІНІСТЕРСТВО БУДІВНИЦТВА, АРХІТЕКТУРИ ТА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ

СПІЛЬНЕ РІШЕННЯ

від 30 січня 2006 року N 109/28/25

Про проведення всеукраїнського відкритого конкурсу на кращий проект Меморіального комплексу пам'яті жертв голодоморів в Україні

З метою увічнення пам'яті жертв голодоморів в Україні, на виконання Указу Президента України від 11.07.2005 N 1087/2005 "Про додаткові заходи щодо увічнення пам'яті жертв політичних репресій та голодоморів в Україні", доручення Президента України від 18.11.2005 N 1-1/1283 та доручення Прем'єр-міністра України від 19.11.2005 N 61234/1/1-05:

1. Оголосити всеукраїнський відкритий конкурс на кращий проект спорудження у м. Києві Меморіального комплексу пам'яті жертв голодоморів в Україні.

2. Затвердити програму та умови всеукраїнського відкритого конкурсу згідно з додатком 1.

3. Затвердити склад журі всеукраїнського відкритого конкурсу згідно з додатком 2.

4. Взяти до відома, що фінансове забезпечення підготовки і проведення всеукраїнського відкритого конкурсу здійснюється за рахунок коштів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

5. Покласти організаційне забезпечення проведення всеукраїнського відкритого конкурсу на Головне управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника голови Київської міської державної адміністрації І. Фоменка, першого заступника Міністра культури і туризму України В. Корнієнка, першого заступника міністра будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України А. Беркуту.

 

Київський міський голова 

О. Омельченко 

Міністр культури і туризму України 

І. Ліховий 

Міністр будівництва, архітектури та
житлово-комунального господарства
України
 

 
 
П. Качур
 

Опрос