Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об итогах работы экспериментального учебного заведения общеобразовательной школы N 15 им. М. Решетняка г. Кривого Рога Днепропетровской области за 2004 - 2005 учебный год

Министерство образования и науки
Программа, Протокол, Приказ от 21.11.2005 № 666

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 21 листопада 2005 року N 666

Про підсумки роботи експериментального навчального закладу загальноосвітньої школи N 15 ім. М. Решетняка м. Кривого Рогу Дніпропетровської області за 2004 - 2005 навчальний рік

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 08.08.2004 р. N 710 на базі загальноосвітньої школи N 15 ім. М. Решетняка м. Кривого Рогу Дніпропетровської області проводилась науково-дослідна та експериментальна робота за темою: "Розробка системи виховання здорового учня засобами художньо-естетичної діяльності".

Згідно з програмою експерименту в 2004 - 2005 навчальному році основними завданнями було визначено: збереження, зміцнення здоров'я дітей та учнівської молоді, формування у підростаючого покоління мотивації на здоровий спосіб життя, культури здоров'я; впровадження емоційно-експресивних методів, елементів арт-терапії, музичної терапії, танцювальної терапії; проведення просвітницької роботи з батьківським колективом.

Протягом навчального року педагогічним колективом здійснено комплекс заходів медико-соціально-психологічного захисту, а саме: проведено моніторинг стану фізичного, психічного та соціального здоров'я учнів, педагогічних працівників закладу; здійснено подальший аналіз змін у стані здоров'я, проведено порівняльну оцінку інтерактивних показників здоров'я учнів (в класах за віком, за статтю, за напрямками хвороб); визначені групи здоров'я; складені паспорти здоров'я; проведено корекційні і реабілітаційні заходи на різних етапах навчання учнів у школі.

З метою продовження науково-дослідної та експериментальної роботи у 2005 - 2006 навчальному році наказую:

1. Схвалити діяльність педагогічного колективу загальноосвітньої школи N 15 ім. М. Решетняка м. Кривого Рогу Дніпропетровської області (директор Шевченко В. Г.) щодо виконання Програми науково-дослідної та експериментальної роботи за темою "Розробка системи виховання здорового учня засобами художньо-естетичної діяльності" за 2004 - 2005 навчальний рік.

2. Відповідно до висновків Комісії з проблем виховання дітей та учнівської молоді Науково-методичної ради з питань освіти МОН України (додаток 1) затвердити Звіт (додаток 2), Програму науково-дослідної та експериментальної роботи за вищезазначеною темою на 2005 - 2006 навчальний рік (додаток 3).

3. Науково-методичному центру середньої освіти Міністерства освіти і науки України (Завалевський Ю. І.):

3.1. Продовжити надавати організаційну та науково-методичну допомогу педагогічному колективу експериментального навчального закладу загальноосвітній школі N 15 ім. М. Решетняка м. Кривого Рогу Дніпропетровської області.

3.2. Заслухати звіт про роботу експериментального навчального закладу всеукраїнського рівня у червні 2006 року.

4. Управлінню освіти і науки Дніпропетровської обласної державної адміністрації (Сиченко В. В.) надавати допомогу у забезпеченні необхідних умов в організації і проведенні науково-дослідної та експериментальної роботи навчальному закладу всеукраїнського рівня - загальноосвітній школі N 15 ім. М. Решетняка м. Кривого Рогу Дніпропетровської області.

Опрос