Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Относительно учебных программ, учебников и учебных пособий для предметов общеобразовательного цикла, рекомендованных Министерством образования и науки Украины

Министерство образования и науки
Перечень, Письмо от 13.09.2005 № 1/9-498

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 13.09.2005 р. N 1/9-498

З метою впорядкування навчальної літератури і програм, що рекомендуються для використання в навчально-виховному процесі у вищих навчальних закладах I - II рівнів акредитації, які здійснюють підготовку молодших спеціалістів на основі базової загальної середньої освіти, Науково-методичний центр вищої освіти надсилає перелік програм, підручників та навчальних посібників, рекомендованих Міністерством освіти і науки України та НМЦ вищої освіти на 2005/2006 навчальний рік.

Також повідомляємо, що в разі відсутності в навчальному закладі літератури, внесеної до цього переліку, дозволяється користуватися навчальними посібниками та підручниками, зазначеними у програмах, які видані Науково-методичним центром вищої освіти Міністерства освіти і науки України для вищих навчальних закладів I - II рівнів акредитації раніше 2004 року.

Педагогічні коледжі можуть користуватися програмами для загальноосвітніх навчальних закладів згідно з Переліком (лист Міністерства освіти і науки України від 21.07.2004 р. N 1/9-382). 

З питань придбання програм для предметів загальноосвітнього циклу звертатися до Науково-методичного центру вищої освіти за телефоном 425-04-27; з питань придбання підручників та навчальних посібників із загальноосвітньої підготовки - до управлінь освіти і науки обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос