Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О создании научно-производственного центра по луговодству и мясному скотоводству "Полесье"

Минсельхозпрод, Украинская академия аграрных наук
Приказ от 18.04.1997 № 138/41

МІНІСТЕРСТВО СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА І ПРОДОВОЛЬСТВА УКРАЇНИ
УКРАЇНСЬКА АКАДЕМІЯ АГРАРНИХ НАУК

НАКАЗ

від 18 квітня 1997 року N 138/41

Про створення науково-виробничого центру по луківництву і м'ясному скотарству "Полісся"

З метою збереження унікальних лучних фітоценозів, поліпшення використання природних кормових угідь, подальшого розвитку насінництва лучних трав і формування масиву спеціалізованої худоби м'ясного напрямку, а також враховуючи рішення зборів трудових колективів Волинського науково-виробничого об'єднання "Трави", селекційного центру по м'ясному скотарству "Зоря", Ковельського племпідприємства Ковельського району, клопотання Волинської обласної державної адміністрації та керуючись Декретом Кабінету Міністрів України від 15 грудня 1992 р. N 8-92 "Про управління майном, що є у загальнодержавній власності"наказуємо:  

1. Створити на базі Волинського науково-виробничого об'єднання "Трави" за участю селекційного центру по м'ясному скотарству "Зоря", Ковельського племпідприємства науково-виробничий центр по луківництву і м'ясному скотарству "Полісся" (далі - НВЦ "Полісся") з правом юридичної особи.

Обсяги незавершеного будівництва науково-виробничої бази залишити власністю Волинського НВО "Трави" за станом на 1 січня 1997 року. Координацію технологічного і виробничого забезпечення, будівництва покласти на головні управління: землеробства (Котелянець), тваринництва з держплемінспекцією (Лукіянчук), капітального будівництва (Бровко) Мінсільгосппроду.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос