Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О мерах в связи со снятием грифа "Для служебного пользования" с некоторых нормативно-правовых актов министерств, других центральных органов исполнительной власти, а также иных органов, акты которых в соответствии с законодательством подлежат государственной регистрации

Минюст
Перечень, Приказ от 20.06.2019 № 1898/5

МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 20 червня 2019 року N 1898/5

Про заходи у зв'язку зі зняттям грифа "Для службового користування" з деяких нормативно-правових актів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, а також інших органів, акти яких відповідно до законодавства підлягають державній реєстрації

Відповідно до пункту 2 розділу II "Прикінцеві положення" Закону України від 27 березня 2014 року N 1170-VII "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв'язку з прийняттям Закону України "Про інформацію" та Закону України "Про доступ до публічної інформації" знято гриф "Для службового користування" з деяких нормативно-правових актів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, а також інших органів, акти яких відповідно до законодавства підлягають державній реєстрації.

З метою забезпечення прав громадян на доступ до публічної інформації, гарантованих Конституцією України, Законом України "Про доступ до публічної інформації", наказую:

1. Департаменту реєстрації та систематизації правових актів (Железняк Н. А.):

1.1. Виключити з відповідного розділу Єдиного державного реєстру нормативно-правових актів нормативно-правові акти міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, а також інших органів, акти яких відповідно до законодавства підлягають державній реєстрації, з яких знято гриф "Для службового користування", згідно з переліком, що додається.

1.2. Виготовити електронні копії цих нормативно-правових актів, включити їх до еталонного фонду Єдиного державного реєстру нормативно-правових актів у контрольному стані та в усіх попередніх редакціях.

1.3. Виконати роботи із систематизації нормативно-правових актів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, а також інших органів, акти яких відповідно до законодавства підлягають державній реєстрації, а саме:

Опрос