Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Положения о порядке регистрации Национальной службой посредничества и примирения выдвинутых наемными работниками, профсоюзом требований и коллективных трудовых споров (конфликтов)

Национальная служба посредничества и примирения
Положение, Приказ от 29.03.2018 № 18
Утратил силу

НАЦІОНАЛЬНА СЛУЖБА ПОСЕРЕДНИЦТВА І ПРИМИРЕННЯ

НАКАЗ

від 29 березня 2018 року N 18

Про затвердження Положення про порядок реєстрації Національною службою посередництва і примирення висунутих найманими працівниками, профспілкою вимог та колективних трудових спорів (конфліктів)

Наказ втратив чинність
(згідно з наказом Національної служби посередництва і примирення
 від 13 серпня 2020 року N 28)

Відповідно до підпунктів 14, 15 пункту 4 та пункту 7 Положення про Національну службу посередництва і примирення, затвердженого Указом Президента України від 17 листопада 1998 року N 1258/98 (1258/98), із змінами, та з врахуваннями пропозицій Робочої групи з питань удосконалення нормативних актів Національної служби посередництва і примирення, утвореної наказом Національної служби посередництва і примирення від 12 грудня 2017 року N 132, наказую:

1. Затвердити Положення про порядок реєстрації Національною службою посередництва і примирення висунутих найманими працівниками, профспілкою вимог та колективних трудових спорів (конфліктів), що додається.

Підстава: службова записка начальника відділу правового забезпечення Національної служби посередництва і примирення (далі - НСПП) Акімова О. О.

2. Вважати таким, що втратив чинність, наказ НСПП "Про затвердження Положення про порядок реєстрації Національною службою посередництва і примирення висунутих найманими працівниками, профспілкою вимог та колективних трудових спорів (конфліктів)" від 25 березня 2014 року N 21.

3. Керівникам структурних підрозділів НСПП та начальникам відділень НСПП в областях забезпечити дотримання Положення про порядок реєстрації Національною службою посередництва і примирення висунутих найманими працівниками, профспілкою вимог та колективних трудових спорів (конфліктів) в процесі реалізації повноважень Національної служби посередництва і примирення, визначених Законом України "Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)".

Опрос