Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Инструкции о порядке осуществления анализа выдвинутых наемными работниками требований, выявления и обобщения причин коллективных трудовых споров (конфликтов)

Национальная служба посредничества и примирения
Приказ, Инструкция от 22.05.2000 № 33
Утратил силу

НАЦІОНАЛЬНА СЛУЖБА ПОСЕРЕДНИЦТВА І ПРИМИРЕННЯ

НАКАЗ

від 22 травня 2000 року N 33

Про затвердження Інструкції про порядок здійснення аналізу висунутих найманими працівниками вимог, виявлення та узагальнення причин колективних трудових спорів (конфліктів)

Із змінами і доповненнями, внесеними
 наказом Національної служби посередництва і примирення
 від 26 січня 2001 року N 50

Наказ втратив чинність
 (згідно з наказом Національної служби посередництва і примирення
від 26 березня 2003 року N 118)

У відповідності із частиною шостою статті 15 Закону України "Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)" та з метою вдосконалення аналітично-інформаційної діяльності Національної служби посередництва і примирення, її відділень в Автономній Республіці Крим та областях, відділів центрального апарату НСПП, забезпечення детального аналізу висунутих найманими працівниками вимог під час колективних трудових спорів (конфліктів), виявлення та узагальнення причин виникнення таких спорів (конфліктів) з подальшою підготовкою пропозицій для їх усунення наказую:

(преамбула із змінами, внесеними згідно з наказом Національної
 служби посередництва і примирення від 26.01.2001 р. N 50)

1. Затвердити Інструкцію про порядок здійснення аналізу висунутих найманими працівниками вимог, виявлення та узагальнення причин колективних трудових спорів (конфліктів) (додається).

2. Заступнику голови Національної служби посередництва і примирення Климову В. В., аналітично-інформаційному відділу НСПП, відділу НСПП по роботі в містах Києві та Севастополі, відділенням НСПП в Автономній Республіці Крим та областях забезпечити належний рівень роботи по аналізу висунутих найманими працівниками вимог, вивчення та узагальнення причин виникнення колективних трудових спорів (конфліктів) відповідно до вимог Інструкції.

(пункт 2 із змінами, внесеними згідно з наказом Національної
 служби посередництва і примирення від 26.01.2001 р. N 50)

3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника голови Національної служби посередництва і примирення Климова В. В.

 

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос