Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об определении основных направлений использования бюджетных средств в соответствии с международными договорами Украины на 2017 год

Министерство образования и науки Украины (2)
Приказ от 28.02.2017 № 329

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 28 лютого 2017 року N 329

Про визначення основних напрямів використання бюджетних коштів відповідно до міжнародних договорів України на 2017 рік

Відповідно до Закону України "Про Державний бюджет України на 2017 рік" та пунктів 2, 4 Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для виконання зобов'язань України у сфері міжнародного науково-технічного співробітництва, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 23 листопада 2011 р. N 1197, наказую:

1. Визначити основні напрями використання бюджетних коштів відповідно до міжнародних договорів України на 2017 рік за бюджетною програмою 2201380 "Виконання зобов'язань України у сфері міжнародного науково-технічного співробітництва", що додаються.

2. Управлінню міжнародного співробітництва та європейської інтеграції (Новосад Г. І.) підготувати накази щодо фінансування напрямів, які виконуються за міжнародними договорами в рамках міжнародного науково-технічного співробітництва.

3. Департаменту економіки та фінансування (Даниленко С. В.) забезпечити фінансування за бюджетною програмою 2201380 "Виконання зобов'язань України у сфері міжнародного науково-технічного співробітництва".

4. Управлінню бухгалтерського обліку та звітності (Поливач Л. Л.) забезпечити перерахування коштів за договорами, наданими управлінням міжнародного співробітництва та європейської інтеграції (Новосад Г. І.).

Опрос