Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Регламент Высшего совета юстиции

Высший совет юстиции
Решение от 27.10.2016 № 3022/0/15-16

ВИЩА РАДА ЮСТИЦІЇ

РІШЕННЯ

від 27 жовтня 2016 року N 3022/0/15-16

Про внесення змін до Регламенту Вищої ради юстиції

Вища рада юстиції, заслухавши інформацію члена Вищої ради юстиції Беляневича В. Е. про необхідність внесення змін до Регламенту Вищої ради юстиції, встановила:

рішенням Вищої ради юстиції від 30 липня 2015 року N 355/0/15-15 затверджено Регламент Вищої ради юстиції, положеннями якого регулюються процедурні питання її діяльності.

Підпункт 1 пункту 161 розділу XV "Перехідні положення" Конституції України встановлює, що з дня набрання чинності Законом України "Про внесення змін до Конституції України (щодо правосуддя)" до утворення Вищої ради правосуддя її повноваження здійснює Вища рада юстиції.

Відповідно до статті 55 Закону України "Про судоустрій і статус суддів" за рішенням Вищої ради правосуддя, ухваленим на підставі подання Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, суддя може бути, за його згодою, відряджений до іншого суду того самого рівня і спеціалізації для здійснення правосуддя. Порядок відрядження судді до іншого суду того самого рівня і спеціалізації затверджується Вищою радою правосуддя за поданням Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, погодженим з Державною судовою адміністрацією України.

При виконанні Вищою радою юстиції зазначених повноважень, передбачених Законом України "Про судоустрій і статус суддів", виникла необхідність врегулювати процедурні питання здійснення Вищою радою юстиції цих повноважень.

Опрос