Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О проведении Всеукраинского конкурса "Эрудит" среди учащихся 12-х классов специальных общеобразовательных учебных заведений для детей глухих и со сниженным слухом

Министерство образования и науки, Украинское товарищество глухих
Положение, Приказ от 19.01.2005 № 25/03/10-22
Утратил силу

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
ЦЕНТРАЛЬНЕ ПРАВЛІННЯ УКРАЇНСЬКОГО ТОВАРИСТВА ГЛУХИХ

НАКАЗ

від 19 січня 2005 року N 25/03/10-22

Про проведення Всеукраїнського конкурсу "Ерудит" серед учнів 12-х класів спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для дітей глухих та зі зниженим слухом

Наказ втратив чинність
(згідно з наказом Міністерства освіти і науки України,
Центрального правління Українського товариства глухих
 від 1 квітня 2014 року N 297/30)

З метою гуманізації навчання, виховання, соціалізації та інтеграції у соціальне середовище учнів спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для дітей глухих та зі зниженим слухом, визначення рівня їх загальноосвітньої підготовки наказуємо:

1. Науково-методичному центру середньої освіти (Завалевський Ю. І.) спільно з департаментом загальної середньої та дошкільної освіти (Полянський П. Б.), Центральним правлінням Українського товариства глухих (Максименко Ю. П.) щорічно проводити 24 - 26 березня Всеукраїнський конкурс "Ерудит" серед учнів 12-х класів спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для глухих дітей та для дітей зі зниженим слухом на базі Культурного центру Українського товариства глухих (вул. Курська, 6).

2. Затвердити Положення про Всеукраїнський конкурс "Ерудит" серед учнів 12-х класів спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для дітей глухих та зі зниженим слухом (додаток N 1), склад журі конкурсу (додаток N 2), організаційний комітет (додаток N 3).

3. Міністерству освіти і науки Автономної Республіки Крим, управлінням освіти і науки обласних, Київської міської державних адміністрацій, обласним організаціям Українського товариства глухих сприяти проведенню у січні кожного року відбіркових шкільних конкурсів серед учнів 12-х класів шкіл (шкіл-інтернатів) для дітей глухих та зі зниженим слухом.

4. Дані на переможців шкільних конкурсів, прізвище, ім'я, по батькові та посаду супроводжуючої особи повідомити до Центрального правління Українського товариства глухих до 1 лютого кожного року.

Опрос