Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Вопросы повышения квалификации адвокатов Украины

Совет адвокатов Украины
Решение от 26.02.2016 № 67

НАЦІОНАЛЬНА АСОЦІАЦІЯ АДВОКАТІВ УКРАЇНИ
РАДА АДВОКАТІВ УКРАЇНИ

РІШЕННЯ

від 26 лютого 2016 року N 67

Питання підвищення кваліфікації адвокатів України

Рада адвокатів України, розглянувши та обговоривши запропоновані зміни та доповнення до Порядку підвищення кваліфікації адвокатів, затвердженого рішенням Ради адвокатів України від 16 лютого 2013 року N 85 (зі змінами, затвердженими рішенням Ради адвокатів України від 27 вересня 2013 року N 219), врахувавши ситуацію, яка склалася у зв'язку з невиконанням адвокатами обов'язку підвищення своєї кваліфікації протягом трирічного періоду оцінювання, передбаченого пунктом 13 Порядку, що сплив 31 січня 2016 року, керуючись статтею 55 Закону України "Про адвокатуру та адвокатську діяльність", Розділом II Положення про Раду адвокатів України, вирішила:

1. Внести та затвердити зміни до Порядку підвищення кваліфікації адвокатів України, що додаються.

2. Встановити, що адвокати, які протягом звітного трирічного періоду не набрали встановленої кількості залікових балів (30 балів, з яких не менше 10 балів за кожен рік трирічного періоду оцінювання) та не отримали свідоцтво про підвищення кваліфікації, виконують у встановленому порядку свій обов'язок щодо підвищення кваліфікації та подають відповідні картки облікових балів у термін до 01 червня поточного року.

3. Доручити Вищій школі адвокатури Національної асоціації адвокатів України додатково розробити для адвокатів, зазначених у пункті 2 цього рішення, програми спеціальних курсів для підвищення кваліфікації.

4. Секретарю Ради адвокатів України про прийняте рішення повідомити ради адвокатів та кваліфікаційно-дисциплінарні комісії адвокатури регіонів, а також довести до відома адвокатів України шляхом оприлюднення його на офіційному веб-сайті Національної асоціації адвокатів України.

 

Голова
Ради адвокатів України

Л. П. Ізовітова

Секретар
Ради адвокатів України

П. М. Гречківський

Опрос