Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О подготовке бюджетного запроса на 2016 год и о состоянии исполнения решений относительно усиления роли органов судейского самоуправления в вопросах формирования бюджета органов судебной власти

Совет судей Украины
Решение от 02.10.2015 № 104

РАДА СУДДІВ УКРАЇНИ

РІШЕННЯ

від 2 жовтня 2015 року N 104

Заслухавши та обговоривши інформацію в. о. Голови Державної судової адміністрації України Булки О. А. щодо підготовки бюджетного запиту на 2016 рік та про стан виконання рішень РСУ щодо посилення ролі органів суддівського самоврядування у питаннях формування бюджету органів судової влади, відповідно до статей 124, 131 Закону України "Про судоустрій і статус суддів" та Положення про Раду суддів України, затвердженого рішенням X позачергового з'їзду суддів України 16 вересня 2010 року (зі змінами), Рада суддів України вирішила:

1. Інформацію в. о. Голови Державної судової адміністрації України Булки О. А. щодо підготовки бюджетного запиту на 2016 рік та про стан виконання рішень РСУ щодо посилення ролі органів суддівського самоврядування у питаннях формування бюджету органів судової влади узяти до відома.

2. Доручити голові Ради суддів України, голові Комітету бюджетного планування, фінансового та матеріально-технічного забезпечення Ради суддів України та Голові Державної судової адміністрації України взяти участь у засіданнях профільних комітетів з метою вирішення питань:

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос