Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О согласовании количества судей

Совет судей Украины
Решение от 02.10.2015 № 103

РАДА СУДДІВ УКРАЇНИ

РІШЕННЯ

від 2 жовтня 2015 року N 103

Державна судова адміністрація України на підставі частини четвертої статті 19 Закону України "Про судоустрій і статус суддів" звернулася до Ради суддів України з проханням погодити визначення кількості суддів в деяких судах загальної юрисдикції, а саме:

збільшення кількості суддів у Тернопільському міськрайонному суді Тернопільської області за рахунок зменшення кількості суддів в апеляційному суді Тернопільської області.

Згідно із зазначеною нормою кількість суддів у суді загальної юрисдикції визначає Державна судова адміністрація України за погодженням з Радою суддів України з урахуванням судового навантаження та в межах видатків, передбачених у Державному бюджеті України на утримання судів та оплату праці суддів.

На виконання рішення зборів суддів Тернопільського міськрайонного суду Тернопільської області від 29.09.2015 N 1 до Державної судової адміністрації України та Ради суддів України звернувся голова цього суду Р. Грицак з проханням збільшити кількісний склад суддів Тернопільського міськрайонного суду Тернопільської області на 2 судді у зв'язку із значним навантаженням на суддів даного суду.

Також до ДСА України надійшло звернення голови апеляційного суду Тернопільської області Б. Гірського з проханням зменшити кількісний склад суддів апеляційного суду Тернопільської області на 2 судді.

Опрос