Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О проведении XVIII совещания Украинско-польской комиссии экспертов по вопросам усовершенствования содержания школьных учебников по истории и географии

Министерство образования и науки Украины (2)
Приказ от 14.09.2015 № 926

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 14 вересня 2015 року N 926

Про проведення XVIII наради Українсько-польської комісії експертів з питань удосконалення змісту шкільних підручників з історії та географії

Відповідно до Угоди між Міністром національної освіти Республіки Польща та Міністерством освіти і науки України про співробітництво в галузі освіти від 19 січня 2015 року, протоколу XVII засідання Українсько-польської комісії експертів з питань удосконалення змісту шкільних підручників з історії та географії, у зв'язку з проведенням 28 вересня - 2 жовтня 2015 року в місті Чернівцях XVIII наради спільної Українсько-польської комісії експертів з питань удосконалення змісту шкільних підручників з історії та географії наказую:

1. Затвердити склад учасників української частини XVIII наради Українсько-польської комісії експертів з питань удосконалення змісту шкільних підручників з історії та географії, що додається.

2. Департаменту загальної середньої та дошкільної освіти (Кононенко Ю. Г.), Департаменту освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації (Палійчук О. М.) та Чернівецькому національному університету імені Юрія Федьковича (Мельничук С. В.) сприяти проведенню наради.

3. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Міністра - керівника апарату Дерев'янка О. В.

Опрос