Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О снятии с регистрации четвертого и пятого требований наемных работников в коллективном трудовом споре (конфликте) между наемными работниками общества с ограниченной ответственностью "Інтер-ГТВ" города Белая Церковь Киевской области и обществом с ограниченной ответственностью "Інтер-ГТВ" города Белая Церковь Киевской области

Национальная служба посредничества и примирения
Распоряжение от 24.09.2015 № 234-р

НАЦІОНАЛЬНА СЛУЖБА ПОСЕРЕДНИЦТВА І ПРИМИРЕННЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 24.09.2015 р. N 234-р

Про зняття з реєстрації четвертої та п'ятої вимог найманих працівників у колективному трудовому спорі (конфлікті) між найманими працівниками товариства з обмеженою відповідальністю "Інтер-ГТВ" міста Біла Церква Київської області та товариством з обмеженою відповідальністю "Інтер-ГТВ" міста Біла Церква Київської області

Відповідно до частини шостої статті 15 Закону України "Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)", підпункту 6.3 Положення про порядок реєстрації Національною службою посередництва і примирення висунутих найманими працівниками, профспілкою вимог та колективних трудових спорів (конфліктів), затвердженого наказом Національної служби посередництва і примирення від 25.03.2014 N 21:

1. Зняти з реєстрації четверту та п'яту вимоги найманих працівників у колективному трудовому спорі (конфлікті) між найманими працівниками товариства з обмеженою відповідальністю "Інтер-ГТВ" міста Біла Церква Київської області та товариством з обмеженою відповідальністю "Інтер-ГТВ" міста Біла Церква Київської області, зареєстровані розпорядженням Національної служби посередництва і примирення від 25.10.2013 N 245-р (реєстраційний номер 099-13/10-В), як вирішені:

"4. Не порушувати вимог пункту 2.3.12 "Колективного договору": "Оплату часу простоїв, які відбулися не з вини працівника, проводити в розмірі двох третин тарифної ставки, встановленого працівникові розряду (окладу). У разі виникнення простою адміністрація приймає рішення щодо знаходження працівника на робочому місці, або вирішує питання про тимчасове переведення на іншу роботу з урахуванням професій у відповідності до вимог ст. 113 КЗпП України.

5. Проводити щомісячне відрахування зібраних профспілкових внесків працівників на розрахунковий рахунок профкому у відповідності до п. 2.6.4 Колективного договору".

Підстава:

Опрос