Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О подготовке и проведении научно-практической конференции "Заграничное украинство и Украина: взаимодействие на пути утверждения Независимости"

Министерство культуры Украины (2)
Приказ от 13.08.2015 № 613

МІНІСТЕРСТВО КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 13 серпня 2015 року N 613

Про підготовку та проведення науково-практичної конференції "Закордонне українство й Україна: взаємодія на шляху утвердження Незалежності"

На виконання Плану роботи Міністерства культури України на III квартал 2015 року, затвердженого наказом Міністерства культури України від 30.06.2015 N 458, наказую:

1. Українській Всесвітній Координаційній Раді (М. Я. Ратушний, за згодою) підготувати та провести у м. Києві 20 - 21 серпня (підготовчо-завершальний період 19 - 23 серпня) науково-практичну конференцію "Закордонне українство й Україна: взаємодія на шляху утвердження Незалежності" (далі - захід).

2. Департаменту фінансово-ресурсного забезпечення (В. В. Жук) передбачити асигнування на проведення заходу в сумі 2,4 тис. грн. (дві тисячі чотириста гривень) за КПКВК 1801260 "Заходи з відтворення культури національних меншин, заходи Української Всесвітньої Координаційної Ради, заходи з реалізації Європейської хартії регіональних мов або мов меншин, заходи щодо встановлення культурних зв'язків з українською діаспорою, заходи щодо зміцнення зв'язків закордонних українців з Україною та забезпечення міжнародної діяльності у сфері міжнаціональних відносин" згідно з кошторисом витрат та договором на соціально-творче замовлення (додаються).

3. Департаменту фінансово-ресурсного забезпечення (В. В. Жук) та Управлінню бухгалтерського обліку та фінансової звітності (І. А. Хаванський) взяти до уваги, що фінансування заходу у сумі 28,016 тис. грн. (двадцять вісім тисяч шістнадцять гривень) за КПКВК 1801260 "Заходи з відтворення культури національних меншин, заходи Української Всесвітньої Координаційної Ради, заходи з реалізації Європейської хартії регіональних мов або мов меншин, заходи щодо встановлення культурних зв'язків з українською діаспорою, заходи щодо зміцнення зв'язків закордонних українців з Україною та забезпечення міжнародної діяльності у сфері міжнаціональних відносин" згідно з кошторисом витрат та договором на соціально-творче замовлення (додаються), з яких 25,616 тис. грн. (двадцять п'ять тисяч шістсот шістнадцять гривень) здійснюється за рахунок економії за попередньо проведену науково-практичну конференцію "Українські громади Польщі, Словенії, Чехії, Хорватії" (20 - 28 травня 2015 року у мм. Варшава, Вроцлав, Любляна, Прага, Загреб) з підготовчо-завершальним періодом з 20 по 28 травня 2015 року - наказ Мінкультури від 19.05.2015 N 327.

4. Управлінню бухгалтерського обліку та фінансової звітності (І. А. Хаванський) відкрити асигнування Українській Всесвітній Координаційній Раді (М. Я. Ратушний) за КПКВК 1801260 після проведення заходу і подання звітних документів із врахуванням перерахунку на фактичні витрати, які не перевищують суму, обумовлену цим наказом.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос