Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О согласовании Положения о порядке сдачи экзамена и методики его оценивания при проведении квалификационного оценивания судьи

Совет судей Украины
Решение от 10.09.2015 № 91

РАДА СУДДІВ УКРАЇНИ

РІШЕННЯ

від 10 вересня 2015 року N 91

Заслухавши та обговоривши інформацію голови Ради суддів України Сімоненко В. М., члена Ради суддів України Т. Чумаченко, директора департаменту з питань професійної кваліфікації суддів та кандидатів на посаду судді ВККС України Савчука Р. М. про погодження Положення про порядок складення іспиту та методику його оцінювання під час проведення кваліфікаційного оцінювання судді, відповідно до статей 85, 124, 131 Закону України "Про судоустрій і статус суддів" та Положення про Раду суддів України, затвердженого X позачерговим з'їздом суддів України 16 вересня 2010 року (зі змінами), Рада суддів України вирішила:

1. Погодити Положення про порядок складення іспиту та методику його оцінювання під час проведення кваліфікаційного оцінювання судді із зауваженнями, що додаються.

2. З метою детального вивчення зауважень до Положення про порядок складення іспиту та методику його оцінювання під час проведення кваліфікаційного оцінювання судді оголосити в засіданні Ради суддів України перерву до 17 вересня 2015 року.

Опрос