Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Относительно утверждения Положения

Министерство образования и науки Украины (2)
Положение, Приказ от 11.08.2015 № 867
Утратил силу

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 11 серпня 2015 року N 867

Щодо затвердження Положення

Наказ скасовано як такий, що не поданий на державну реєстрацію
 до Міністерства юстиції України в установлені строки
(згідно з наказом Міністерства освіти і науки України
 від 23 вересня 2015 року N 968)

З метою підтримки молодих учених, вдосконалення порядку конкурсного відбору проектів наукових робіт та науково-технічних (експериментальних) розробок молодих учених, які працюють у вищих навчальних закладах та наукових установах, що належать до сфери управління Міністерства освіти і науки України, подальшого виконання робіт і розробок та управління ними наказую:

1. Затвердити Положення про проведення Конкурсу проектів наукових робіт та науково-технічних (експериментальних) розробок молодих учених, які працюють у вищих навчальних закладах та наукових установах, що належать до сфери управління Міністерства освіти і науки України, подальшого виконання робіт і розробок та управління ними, що додається.

2. У місячний термін створити Конкурсну комісію по відбору проектів наукових робіт та науково-технічних (експериментальних) розробок молодих учених, які працюють у вищих навчальних закладах та наукових установах, що належать до сфери управління Міністерства освіти і науки України, подальшого виконання робіт і розробок та управління ними та затвердити її персональний склад.

3. Департаменту науково-технічного розвитку (Чеберкус Д. В.) до 1 вересня поточного року здійснити заходи щодо підготовки та оголошення Конкурсу проектів наукових робіт та науково-технічних (експериментальних) розробок молодих учених, які працюють у вищих навчальних закладах та наукових установах, що належать до сфери управління Міністерства освіти і науки України.

4. Контроль за виконанням наказу покласти на Заступника Міністра Стріху М. В.

 

Міністр

С. М. Квіт

Опрос