Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об образовании рабочей группы по подготовке проекта закона Украины о внесении изменений в некоторые законы Украины относительно использования генетически модифицированных микроорганизмов в замкнутой системе

Министерство образования и науки Украины (2)
Приказ от 13.08.2015 № 875

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 13 серпня 2015 року N 875

Про утворення робочої групи з підготовки проекту закону України про внесення змін до деяких законів України щодо використання генетично модифікованих мікроорганізмів у замкненій системі

На виконання пункту 1 частини 1.1 "Нормотворчі заходи" розділу II "Заходи плану імплементації Директиви 2009/41/ЄС Європейського Парламенту та Ради від 6 травня 2009 р. про використання генетично модифікованих мікроорганізмів у замкненій системі", схваленого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 4 лютого 2015 р. N 74 "Про схвалення розробленого Міністерством освіти і науки плану імплементації Директиви 2009/41/ЄС Європейського Парламенту та Ради від 6 травня 2009 р. про використання генетично модифікованих мікроорганізмів у замкненій системі", з метою забезпечення імплементації Директиви 2009/41/ЄС Європейського Парламенту та Ради від 6 травня 2009 р. про використання генетично модифікованих мікроорганізмів у замкненій системі наказую:

1. Утворити робочу групу з підготовки проекту закону України про внесення змін до деяких законів України щодо використання генетично модифікованих мікроорганізмів у замкненій системі у складі згідно з додатком.

2. Департаменту науково-технічного розвитку (Чеберкус Д. В.) за результатами роботи робочої групи підготувати проект закону України про внесення змін до деяких законів України щодо використання генетично модифікованих мікроорганізмів у замкненій системі для подання Кабінетові Міністрів України.

3. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Міністра освіти і науки України Стріху М. В.

Опрос