Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Относительно предоставления разъяснения касательно реализации некоторых норм Закона Украины "О применении регистраторов расчетных операций в сфере торговли, общественного питания и услуг"

Минюст
Письмо от 15.05.2015 № 490-0-2-15/8.1

МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 15.05.2015 р. N 490-0-2-15/8.1

Міністерство юстиції розглянуло <...> звернення <...> щодо надання роз'яснення стосовно реалізації деяких норм Закону України "Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг" (далі - Закон) <...> і повідомляє про таке.

Відповідно до п. 1 частини першої ст. 9 Закону реєстратори розрахункових операцій та розрахункові книжки не застосовуються при здійсненні торгівлі продукцією власного виробництва підприємствами, установами і організаціями усіх форм власності, крім підприємств торгівлі та громадського харчування, у разі проведення розрахунків у касах цих підприємств, установ і організацій з оформленням прибуткових і видаткових касових ордерів та видачею відповідних квитанцій, підписаних і завірених печаткою у встановленому порядку.

Водночас Закон не містить значення поняття "продукція власного виробництва" для цілей цього Закону. При цьому слід констатувати, що законодавчі акти також не розкривають зміст цього поняття.

У зв'язку з цим пропонуємо при розумінні вказаного поняття враховувати такі положення Законів України.

Опрос