Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об одобрении анкеты относительно анонимного опроса судей апелляционных и местных судов общей юрисдикции как пользователей информационных технологий

Совет судей Украины
Решение от 22.07.2015 № 78

РАДА СУДДІВ УКРАЇНИ

РІШЕННЯ

від 22 липня 2015 року N 78

Заслухавши та обговоривши інформацію голови Ради суддів України В. Сімоненко про схвалення анкети щодо анонімного опитування суддів апеляційних та місцевих судів загальної юрисдикції, як користувачів інформаційних технологій, відповідно до статті 124, частини 5 статті 131 Закону України "Про судоустрій і статус суддів" та Положення про Раду суддів України, затвердженого X позачерговим з'їздом суддів України 16 вересня 2010 року (зі змінами), Рада суддів України вирішила:

1. Схвалити анкету щодо анонімного опитування суддів апеляційних та місцевих судів загальної юрисдикції, як користувачів інформаційних технологій.

2. Звернутися до голів апеляційних та місцевих судів загальної юрисдикції з проханням сприяти в проведенні опитування суддів, як користувачів інформаційних ресурсів відповідно до анкети, що додається. Відповіді на запитання анкети надіслати Раді суддів України на електронну адресу davidenko@court.gov.ua до 1 жовтня 2015 року.

Опрос