Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменения в План деятельности Министерства образования и науки и центральных органов исполнительной власти, деятельность которых направляется и координируется Кабинетом Министров Украины через Министра образования и науки, по подготовке проектов регуляторных актов на 2015 год

Министерство образования и науки Украины (2)
Приказ от 13.07.2015 № 757

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 13 липня 2015 року N 757

Про внесення зміни до Плану діяльності Міністерства освіти і науки та центральних органів виконавчої влади, діяльність яких спрямовується та координується Кабінетом Міністрів України через Міністра освіти і науки, з підготовки проектів регуляторних актів на 2015 рік

На виконання частин третьої та четвертої статті 7 Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності" щодо забезпечення планування діяльності з підготовки проектів регуляторних актів регуляторними органами наказую:

1. Унести до Плану діяльності Міністерства освіти і науки та центральних органів виконавчої влади, діяльність яких спрямовується та координується Кабінетом Міністрів України через Міністра освіти і науки, з підготовки проектів регуляторних актів на 2015 рік, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 15.12.2014 N 1473 (далі - План), зміну, що додається.

2. Управлінню зв'язків з громадськістю та забезпечення діяльності Міністра (патронатна служба) (Загоруйко Ю. А.) зробити відповідну відмітку у справах архіву.

3. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

Опрос