Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О рабочей группе по обработке проекта приказа Министерства молодежи и спорта Украины "Об утверждении формы отчетности N 2-ФК (годовая) "Отчет по физической культуре и спорту" и Инструкции по ее заполнению"

Министерство молодежи и спорта Украины
Приказ от 18.06.2015 № 2072

МІНІСТЕРСТВО МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 18 червня 2015 року N 2072

Про робочу групу з опрацювання проекту наказу Міністерства молоді та спорту України "Про затвердження форми звітності N 2-ФК (річна) "Звіт з фізичної культури і спорту" та Інструкції щодо її заповнення"

Відповідно до підпункту 3 пункту 6 Положення про Міністерство молоді та спорту України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 02 липня 2014 року N 220, та з урахуванням пункту 4 рішення колегії Міністерства молоді та спорту України від 05 червня 2015 року N 2-3/5/15 наказую:

1. Утворити робочу групу з опрацювання проекту наказу Міністерства молоді та спорту України "Про затвердження форми звітності N 2-ФК (річна) "Звіт з фізичної культури і спорту" та Інструкції щодо її заповнення" (далі - Робоча група), у складі згідно з додатком.

2. Членам Робочої групи забезпечити виконання протокольних доручень за результатами засідань.

3. Відділу взаємодії з громадськістю та засобами масової інформації (Вернигора Н. О.) протягом трьох робочих днів здійснити розміщення цього наказу на веб-сайті Мінмолодьспорту.

Опрос