Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О приостановлении регистрации коллективного трудового спора (конфликта) между наемными работниками департамента гражданской защиты населения Житомирской областной государственной администрации города Житомира и департаментом гражданской защиты населения Житомирской областной государственной администрации города Житомира

Национальная служба посредничества и примирения
Распоряжение от 13.07.2015 № 178-р

НАЦІОНАЛЬНА СЛУЖБА ПОСЕРЕДНИЦТВА І ПРИМИРЕННЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 13.07.2015 р. N 178-р

Про призупинення реєстрації колективного трудового спору (конфлікту) між найманими працівниками департаменту цивільного захисту населення Житомирської обласної державної адміністрації міста Житомира та департаментом цивільного захисту населення Житомирської обласної державної адміністрації міста Житомира

Відділення Національної служби посередництва і примирення в Житомирській області 10.07.2015 направило до Національної служби посередництва і примирення (далі - НСПП) подання про реєстрацію колективного трудового спору (конфлікту) між найманими працівниками департаменту цивільного захисту населення Житомирської обласної державної адміністрації міста Житомира та департаментом цивільного захисту населення Житомирської обласної державної адміністрації міста Житомира.

У ході проведеного аналізу документів, наданих представницьким органом найманих працівників встановлено, що документи подані з порушенням вимог Закону України "Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)", Положення про порядок реєстрації Національною службою посередництва і примирення висунутих найманими працівниками, профспілкою вимог та колективних трудових спорів (конфліктів), затвердженого наказом Національної служби посередництва і примирення від 25.03.2014 N 21. Так, щодо формування та затвердження вимог найманих працівників департаменту цивільного захисту населення Житомирської обласної державної адміністрації необхідно зазначити, що з наданих відділенням Національної служби посередництва і примирення в Житомирській області протоколу загальних зборів трудового колективу департаменту цивільного захисту населення Житомирської обласної державної адміністрації від 30.06.2015 N 1 та протоколу засідання голови первинної профспілкової організації департаменту цивільного захисту населення Барабаша Сергія Івановича та представника трудового колективу Сиротинка Ігора Костянтиновича… від 30.06.2015 не зрозуміло, як саме були затверджені вимоги. З першого протоколу вбачається, що вимоги затверджені загальними зборами найманих працівників департаменту цивільного захисту населення Житомирської обласної державної адміністрації. У другому протоколі вказано, що: "… оформлені вимоги найманих працівників департаменту, висунуті шляхом збору підписів".

Також, існують розбіжності щодо чисельності найманих працівників департаменту цивільного захисту населення Житомирської обласної державної адміністрації. Так, у довідці, виданій роботодавцем від 19.07.2015 N 572/1-12 зазначено, що станом на 30.06.2015 штатним розписом передбачено 44 штатні одиниці, фактично працює 37 осіб. Тоді як у протоколі загальних зборів трудового колективу департаменту цивільного захисту населення Житомирської обласної державної адміністрації від 30.06.2015 N 1 вказано, що: "За списком у департаменті 40 чоловік". Отже, з наданих документів не можливо визначити загальну кількість працюючих на момент формування та затвердження вимог найманих працівників до роботодавця.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос