Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Относительно возможности отзыва депутатов местных советов, городского головы

Минюст
Письмо от 05.07.2004 № 18-5-748

МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 05.07.2004 р. N 18-5-748

Відповідно до звернення народного депутата України М. Г. Кульчинського від 23 червня 2004 р. N 106 у Міністерстві юстиції України розглянуто Ваше звернення від 2 червня 2004 р. N м-177/37-13 щодо надання роз'яснень деяких положень законів України "Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів" і "Про статус депутатів місцевих рад" та повідомляється наступне.

Щодо можливості відкликання депутатів місцевих рад, обраних відповідно до Закону України "Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів".

Закон України "Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів" набере чинності лише 1 жовтня 2005 р. Пунктом 3 Прикінцевих положень зазначеного Закону встановлено, що до приведення законодавства України у відповідність із цим Законом закони та інші нормативно-правові акти застосовуються в частині, що не суперечить цьому Закону, а відповідно до пункту 7 Прикінцевих положень цього Закону на Кабінет Міністрів України покладено завдання підготовки та подання до Верховної Ради України пропозиції щодо приведення законів України у відповідність із цим Законом.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос