Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О проведении VI Украинско-польского форума "Образование для современности" в Украине

Национальная академия педагогических наук Украины, Министерство образования и науки Украины (2)
Приказ от 30.06.2015 № 32/684

НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ПЕДАГОГІЧНИХ НАУК УКРАЇНИ
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 30 червня 2015 року N 32/684

Про проведення VI Українсько-польського форуму "Освіта для сучасності" в Україні

На виконання статті 3 Закону України "Про вищу освіту" від 1 липня 2014 року N 1556-VII, Програми спільної діяльності Міністерства освіти і науки України та Національної академії педагогічних наук України на 2014 - 2016 роки, положень Угоди про співробітництво між Академією педагогічних наук України та Польською академією наук і з метою розширення діалогу між науковими спільнотами України та Республіки Польща, проведення спільних наукових досліджень за напрямами: філософія розвитку освіти і педагогічної науки в умовах євроінтеграційних процесів, державна освітня політика, методологічні засади розвитку громадянського суспільства, педагогічна освіта у суспільстві знань, неперервна професійна освіта, новітні інформаційні і телекомунікаційні технології в освіті та науці наказуємо:

1. Провести 14 - 16 вересня 2015 року в Києві на базі Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова під патронатом Національної комісії України у справах ЮНЕСКО VI Українсько-польський форум "Освіта для сучасності" із залученням установ та організацій при Міністерстві освіти і науки України, що знаходяться у сфері управління МОН України, наукових установ Національної академії педагогічних наук України, вищих навчальних закладів України, департаментів та управлінь освіти і науки обласних державних адміністрацій та Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (КМДА), вищих навчальних закладів, громадських організацій і науковців зарубіжних країн.

2. Затвердити склад Організаційного комітету з підготовки і проведення VI Українсько-польського форуму "Освіта для сучасності" (додається).

3. Департаментам вищої освіти (Бондаренко С. І.), професійно-технічної освіти МОН України (Супрун В. В.), Відділенню професійної освіти і освіти дорослих НАПН України (Ничкало Н. Г.), Національному педагогічному університету імені М. П. Драгоманова (Андрущенко В. П.) здійснити організаційні заходи щодо підготовки і проведення VI Українсько-польського форуму "Освіта для сучасності".

Опрос