Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Относительно пересечения административной границы с временно оккупированной территорией Автономной Республики Крым

Минюст
Письмо от 16.06.2015 № 16235-0-26-15/13

МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 16.06.2015 р. N 16235-0-26-15/13

До Міністерства юстиції надійшло звернення першого заступника Голови Державної прикордонної служби України Серватюка В. М. (вх. N 16235-0-26-15 від 03 червня 2015 року) щодо перетинання адміністративного кордону з тимчасово окупованою територією Автономної Республіки Крим, у зв'язку з чим повідомляємо таке.

Відповідно до статті 1 Закону України "Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України" тимчасово окупована територія України є невід'ємною частиною території України, на яку поширюється дія Конституції та законів України.

Для цілей цього Закону тимчасово окупованою територією визначається сухопутна територія Автономної Республіки Крим та міста Севастополя, внутрішні води України цих територій (стаття 3 вказаного Закону).

Згідно зі статтею 4 вказаного Закону на тимчасово окупованій території на строк дії цього Закону поширюється особливий правовий режим перетину меж тимчасово окупованої території, вчинення правочинів, проведення виборів та референдумів, реалізації інших прав і свобод людини і громадянина.

Пунктом 12.1 статті 12 Перехідних положень Закону України "Про створення вільної економічної зони "Крим" та про особливості здійснення економічної діяльності на тимчасово окупованій території України" (далі - Закон) встановлено, що початком тимчасової окупації території Автономної Республіки Крим та міста Севастополя вважається дата і вбрання чинності Резолюцією N 68/262 Сесії Генеральної Асамблеї Організації Об'єднаних Націй від 27 березня 2014 року про підтримку територіальної цілісноті України.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос