Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О Всеукраинском смотре-конкурсе методических кабинетов профессионально-технических учебных заведений на лучшую организацию методической работы с педагогическими кадрами

Министерство образования и науки
Положение, Приказ от 14.09.2004 № 727
Утратил силу

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 14 вересня 2004 року N 727

Про Всеукраїнський огляд-конкурс методичних кабінетів професійно-технічних навчальних закладів на кращу організацію методичної роботи з педагогічними кадрами

Наказ скасовано
(згідно з наказом Міністерства освіти і науки України
 від 26 травня 2005 року N 317)

З метою удосконалення методичної роботи з педагогічними і керівними кадрами професійно-технічних навчальних закладів, підвищення їх кваліфікації та фахового рівня в умовах переходу на новий зміст і структуру навчання, активізації діяльності методичних кабінетів професійно-технічних навчальних закладів наказую:

1. Провести впродовж 2004/2005 років Всеукраїнський огляд-конкурс методичних кабінетів ПТНЗ на кращу організацію методичної роботи з педагогічними кадрами (далі - огляд-конкурс).

2. Затвердити Положення про Всеукраїнський огляд-конкурс методичних кабінетів ПТНЗ на кращу організацію методичної роботи з педагогічними кадрами (додається).

3. Підготувати і затвердити склад оргкомітету та склад журі огляду-конкурсу (додаток 2, 3).

4. Департаменту професійно-технічної освіти (Супрун В. В.), Науково-методичному центру професійно-технічної освіти (Паржницький В. В.):

4.1. Забезпечити відповідно до затвердженого Положення проведення IV (заключного) етапу огляду-конкурсу та підведення його підсумків.

4.2. Провести у IV кварталі 2005 року науково-практичну конференцію з проблем діяльності методичних кабінетів ПТНЗ.

5. Міністерству освіти і науки Автономної Республіки Крим, управлінням освіти і науки обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій забезпечити активну участь НМЦ ПТО, інститутів післядипломної педагогічної освіти у зазначеному огляді-конкурсі.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос