Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об организационных мерах по введению внешней оценки и мониторинга качества образования учащихся общеобразовательных учебных заведений

Министерство образования и науки
Приказ от 21.09.2004 № 745

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 21 вересня 2004 року N 745

Про організаційні заходи щодо запровадження зовнішнього оцінювання та моніторингу якості освіти учнів загальноосвітніх навчальних закладів

Оголошую постанову Кабінету Міністрів України від 25 серпня 2004 р. N 1095 "Деякі питання запровадження зовнішнього оцінювання та моніторингу якості освіти" (додається) (див. окремо в базі).

З метою поліпшення якості освіти, запровадження зовнішнього оцінювання та моніторингових досліджень якості освіти учнів загальноосвітніх навчальних закладів наказую:

1. Затвердити заходи Міністерства освіти і науки України на виконання першого та другого етапів запровадження зовнішнього оцінювання та моніторингових досліджень якості освіти (2005 - 2006 роки) (додаток 1).

2. Структурним підрозділам Міністерства освіти і науки України забезпечити реалізацію зазначених заходів у визначені терміни.

3. Департаменту економіки та фінансування (Куліков П. М.) передбачати кошти на реалізацію постанови.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос