Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О мерах по реорганизации и образованию военных учебных подразделений высших учебных заведений

Минобороны, Министерство образования и науки Украины (2)
Перечень, Приказ от 04.06.2015 № 252/590

МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 4 червня 2015 року N 252/590

Про заходи щодо реорганізації та утворення військових навчальних підрозділів вищих навчальних закладів

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 30 січня 2015 року N 94 "Про реорганізацію та утворення військових навчальних підрозділів вищих навчальних закладів" наказуємо:

1. Реорганізувати:

Житомирський військовий інститут імені С. П. Корольова Державного університету телекомунікацій, вивівши його із складу Державного університету телекомунікацій, шляхом перетворення в Житомирський військовий інститут імені С. П. Корольова;

Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації Державного університету телекомунікацій, вивівши його із складу Державного університету телекомунікацій, шляхом перетворення у Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації;

Військовий коледж сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації Державного університету телекомунікацій, вивівши його із складу Державного університету телекомунікацій, шляхом перетворення його у Військовий коледж сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації.

2. Утворити кафедру військової підготовки Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут" з метою поновлення підготовки мобілізаційних резервів для потреб військ протиповітряної оборони Сухопутних військ Збройних Сил України, зенітно-ракетних та радіотехнічних військ Повітряних Сил Збройних Сил України та розмістити її в будівлях та спорудах, що перебувають на балансі зазначеного університету, за адресою: місто Київ, вулиця Верхньоключова, 4 (корпус N 27).

3. Підпорядкувати:

Опрос