Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О некоторых вопросах проведения конкурсного отбора оригинал-макетов учебников для учащихся 4 и 7 классов общеобразовательных учебных заведений

Министерство образования и науки Украины (2)
Перечень, Решение от 26.03.2015 № 3/2-2

КОЛЕГІЯ МІНІСТЕРСТВА ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

РІШЕННЯ

від 26 березня 2015 року
протокол N 3/2-2

Про деякі питання проведення конкурсного відбору оригінал-макетів підручників для учнів 4 та 7 класів загальноосвітніх навчальних закладів

Заслухавши та обговоривши інформацію Міністра освіти і науки України Квіта С. М., беручи до відома рішення конкурсної комісії конкурсного відбору оригінал-макетів підручників для учнів 4 та 7 класів загальноосвітніх навчальних закладів (протокол від 26.02.2015 N 1), колегія ухвалює:

1. Доповнити перелік підручників, яким пропонується надати гриф "Рекомендовано Міністерством освіти і науки України" і оригінал-макети яких братимуть участь у II етапі конкурсного відбору оригінал-макетів підручників для учнів 4 та 7 класів загальноосвітніх навчальних закладів (далі - Конкурс), переліком згідно з додатком.

2. Продовжити проведення конкурсного відбору оригінал-макетів підручників для учнів 4 та 7 класів загальноосвітніх навчальних закладів по 30 квітня 2015 р. включно.

3. Громадській спілці "Центр освітніх комунікацій" (Будний Б. Є., за згодою) до 01.04.2015 розмістити на Репозитарії навчального контенту електронні версії оригінал-макетів підручників для відбору вчителями.

4. Департаменту загальної середньої та дошкільної освіти (Кононенко Ю. Г.) спільно з Інститутом модернізації змісту освіти (Вяткіна Н. Б.) підготувати проект наказу про внесення відповідних змін до наказу Міністерства освіти і науки України від 11.12.2014 N 1461 "Про проведення конкурсного відбору оригінал-макетів підручників для учнів 4 та 7 класів загальноосвітніх навчальних закладів".

Опрос