Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Ориентировочного плана проведения консультаций с общественностью на 2015 год Министерства молодежи и спорта Украины

Министерство молодежи и спорта Украины
План, Приказ от 29.12.2014 № 4301

МІНІСТЕРСТВО МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 29 грудня 2014 року N 4301

Про затвердження Орієнтовного плану проведення консультацій з громадськістю на 2015 рік Міністерства молоді та спорту України

Відповідно до пункту 6 Порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 р. N 996 "Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики" (зі змінами), листа Секретаріату Кабінету Міністрів України від 5 листопада 2014 р. N 15084/0/2-14 та з метою налагодження ефективного механізму взаємодії з інститутами громадянського суспільства наказую:

1. Затвердити Орієнтовний план проведення консультацій з громадськістю на 2015 рік Міністерства молоді та спорту України (далі - Орієнтовний план), що додається.

2. Керівникам структурних підрозділів Міністерства молоді та спорту України забезпечити виконання Орієнтовного плану.

3. Відділу взаємодії з громадськістю та засобами масової інформації забезпечити оприлюднення Орієнтовного плану на офіційному веб-сайті Міністерства молоді та спорту України та урядовому сайті "Громадянське суспільство і влада".

Опрос