Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об организации ведения воинского учета военнообязанных и призывников и ответственности за нарушение такого учета

Минобороны
Письмо от 07.02.2015 № 322/2/964

МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ОБОРОННОГО ТА МОБІЛІЗАЦІЙНОГО ПЛАНУВАННЯ ГЕНЕРАЛЬНОГО ШТАБУ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 07.02.2015 р. N 322/2/964

Про організацію ведення військового обліку військовозобов'язаних і призовників та відповідальність за порушення такого обліку

У головному управлінні оборонного та мобілізаційного планування Генерального штабу Збройних Сил України за дорученням опрацьовано звернення <...> щодо надання інформації із порядку застосування вимог наказу Міністра оборони України від 15.12.2010 р. N 660 "Про затвердження Інструкції з організації ведення військового обліку військовозобов'язаних і призовників в органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах, організаціях і навчальних закладах" (далі - наказ Міністра оборони України від 15.12.2010 р. N 660).

За результатами розгляду в межах компетенції інформую.

Щодо створення списків військовозобов'язаних та призовників

Відповідно до вимог пунктів 3.13, 3.14, 3.15 наказу Міністра оборони України від 15.12.2010 р. N 660 всі органи місцевого самоврядування, підприємства, установи, організації та навчальні заклади повинні заповнювати, вести та надавати до відповідних військових комісаріатів три списки військовозобов'язаних, а саме на: військовозобов'язаних рядового, сержантського та старшинського складу; офіцерів запасу та призовників. Зазначене обумовлено тим, що опрацюванням зазначених списків займаються різні структурні підрозділи військових комісаріатів. Створення та надання зведених списків на всі зазначені категорії громадян призведе до витрати зайвого часу на їх опрацювання та позначиться на результативності роботи військових комісаріатів.

Опрос