Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в состав инициативной группы по подготовке учредительного собрания для формирования Общественного совета при Министерстве молодежи и спорта Украины

Министерство молодежи и спорта Украины
Приказ от 20.03.2015 № 762

МІНІСТЕРСТВО МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 20 березня 2015 року N 762

Про внесення змін до складу ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування Громадської ради при Міністерстві молоді та спорту України

Відповідно до листа ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування Громадської ради при Міністерстві молоді та спорту України (далі - Ініціативна група) від 19.03.2015 N 3467/20-15, на підставі протоколу засідання ініціативної групи від 19 березня 2015 р. N 2 та з метою забезпечення врахування Міністерством молоді та спорту України пропозицій представників інститутів громадянського суспільства та громадської думки під час формування та реалізації державної політики наказую:

1. Внести зміни до складу ініціативної групи з підготовки установчих зборів за участю інститутів громадянського суспільства для формування Громадської ради при Міністерстві молоді та спорту України, виклавши його у новій редакції, що додається.

2. Контроль за виконанням цього наказу покласти на відділ взаємодії з громадськістю та засобами масової інформації (Вернигора Н. О.).

Опрос