Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об отказе в возбуждении дисциплинарного дела относительно адвоката

Высшая квалификационно-дисциплинарная комиссия адвокатуры
Решение от 17.04.2015 № IV-013/2015

ВИЩА КВАЛІФІКАЦІЙНО-ДИСЦИПЛІНАРНА КОМІСІЯ АДВОКАТУРИ

РІШЕННЯ

від 17 квітня 2015 року N IV-013/2015

Вища кваліфікаційно-дисциплінарна комісія адвокатури у складі голови Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Загарія В. М., секретаря Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Піх І. Б., членів Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури: Безеги Т. М., Вишаровської В. К., Волчо В. В., Дроботущенко Т. О., Котелевської К. В., Крупнової Л. В., Левчук Т. В., Мягкого А. В., Ноцького О. В., Одновола В. К., Подольної Т. А., Пшеничного О. Л., Соботника В. Й., Стройванса В. Л., розглянувши у відкритому засіданні матеріали справи за скаргою ОСОБА_1 на рішення дисциплінарної палати кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Івано-Франківської області від 09 грудня 2014 року про відмову у порушенні дисциплінарної справи відносно адвоката ОСОБА_2, встановила:

09 січня 2015 року до Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури надійшла скарга громадянина ОСОБА_1, у якій він не погоджується з рішенням дисциплінарної палати кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Івано-Франківської області від 09 грудня 2014 року, яким відмовлено у порушенні дисциплінарної справи відносно адвоката ОСОБА_2, вважає, що дане рішення суперечить Закону України "Про адвокатуру та адвокатську діяльність", суперечить фактичним обставинам справи, засвідчує поверховість проведеної перевірки, яка відбулася без опитування скаржника та врахування його доводів, що призвело до прийняття неправомірного рішення; звинувачує адвоката у використанні свого права всупереч правам і свободам та законним інтересам клієнта, забороні займати правову позицію всупереч волі клієнта, що призвело до залишення позову скаржника без розгляду; адвокат не узгоджував із скаржником його позицію, а самостійно прийняв рішення, яке суперечить інтересам клієнта та у неналежному виконанні своїх професійних обов'язків.

Адвокат ОСОБА_2 зареєстрований у Єдиному реєстрі адвокатів України, має свідоцтво ІНФОРМАЦІЯ_1, видане Івано-Франківською обласною кваліфікаційно-дисциплінарною комісією адвокатури, робоче місце адвоката знаходиться у ІНФОРМАЦІЯ_2.

Опрос