Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Относительно использования знаков для товаров и услуг

Государственная служба интеллектуальной собственности Украины
Письмо от 02.02.2015 № 1-14/750

ДЕРЖАВНА СЛУЖБА ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 02.02.2015 р. N 1-14/750

Державною службою інтелектуальної власності України (далі - Державна служба) розглянуто звернення стосовно використання знаків для товарів і послуг.

За результатами розгляду інформуємо про таке.

Відносини, що виникають у зв'язку з набуттям, здійсненням та захистом права власності на торговельні марки (знаки для товарів і послуг), регулюються Цивільним кодексом України, Законом України "Про охорону прав на знаки для товарів і послуг" (далі - Закон), іншими нормативно-правовими актами.

Об'єктом знака може бути будь-яке позначення або будь-яка комбінація позначень. Такими позначеннями можуть бути, зокрема, слова, у тому числі власні імена, літери, цифри, зображувальні елементи, кольори та комбінації кольорів, а також будь-яка комбінація таких позначень (пункт 2 статті 5 Закону).

Право власності на знак підтверджується свідоцтвом. Обсяг правової охорони, що надається, визначається зображенням знака та переліком товарів і послуг, внесеними до Реєстру, і засвідчується свідоцтвом з наведеними у ньому копією внесеного до Реєстру зображення знака та переліком товарів і послуг (пункти 3 та 4 статті 5 Закону).

Опрос